„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

Mezi námi #9

13.03.2021
Ivan Hašek - bývalý český fotbalista a trenér. Do července 2011 byl předsedou ČMFS a od července do poloviny října 200 byl i trenérem české fotbalové reprezentace. Jak si tento sportovec dříve užíval své děti a jak si užívá dnes svých vnoučat? Více ve videu.
Tímto uzavíráme serii vzkazů od hráčů HC Olymp Praha - fanpage . Děkujeme za skvělou pomoc a spoluráci.  Pokud nám chcete i vy pomoc s našimi projekty, budeme rádi. https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #8

06.03.2021
MIlí přátelé, další, komu se líbí naše organizace MEZI NÁMI je člen HC OLYMP Praha Jiří Zelenka. Bývalý český hokejový útočník a držitel čtyř hokejových titulů s týmem HC Sparta Praha. Je druhým nejlepším střelcem historie tohoto klubu. V současnosti se věnuje hokejové mládeži na pražské Spartě.
Chcete stejně jako on podpořit naší organizaci? Budeme rádi. https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas
Krásný víkend

Mezi námi #7

26.02.2021

Milí přátelé, je tady pátek a máme tady již tradičně video od HC Olymp Praha - www.hcolymp.com. Dnes je tváří videa Beat Solčy. Sám o sobě říká: "Jsem vším, čím chci beat...." A kdo to je? Mladý, talentovaný, sympatický beatboxer, kterému je organizace Mezi námi blízká. Vystupuje s hokejovým týmem HC Olymp Praha při charitativnich exhibicích a lidé jsou z něj vždy nadšeni.

Mezi námi #6

19.02.2021
Milí přátelé, máme tady dalšího člena hokejového klubu HC OLYMP Praha www.hcolymp.com, jehož jméno známe všichni napříč generacemi. Mladí, stáří, kluci i holky. Kdo by neznal Dominika Haška?  Sportovec tělem i duší a vždy s úsměvem na tváři. Většina z nás zná Dominika Haška jako hokejového brankáře, olympijského vítěze a člena hokejové síně slávy.? Možná ale málokdo z vás ví, že je Dominik velmi vášnivým myslivcem a má také vlastní řadu nealkoholickych nápojů pod názvem Smarty. 
Dominik rád pomáhá, podporuje a my jsme rádi, že i mezigenerační programy naší organizace se mu líbí.
Chcete také pomáhat a být tak trochu součástí Mezi námi?  Klikněte na odkaz https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #5

12.02.2021
Dnešní další osobou se srdcem na pravém místě je Michal Beran. 
Děkujeme celému týmu
HC Olymp Praha - fanpage
za podporu a pomoc naší neziskové organizaci. Chcete pomoc i vy v realizaci mezigeneračních programů? Čemu pomůžete? Zajištění aktivit pro propojení dětí a seniorů, projekty pro aktivizaci seniorů a vytvoření zážitků napříč generací.  Podpořte nás na  https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #4

05.02.2021

Další pátek a další úžasný člověk z týmu HC Olymp Praha - fanpage. Kdo dnes řekne něco o naši mezigenerační organizaci a rozhodl se pomáhat? Herce Pavla Nečase asi nemusíme představovat, je to především divadelní herec, ale i televizním divákům se vryl do paměti jako třeba barman Vráťa z Ulice či dalšími výraznými rolemi v seriálech Vinaři či Okresní přebor. Velmi rád hraje také golf a srdce má jak jinak než na správném místě. Přesvědčte se.

Kdo by chtěl také pomoci naší organizaci Mezi námi, tak budeme rádi. Děkujeme!

https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #3

01.02.2021

Milí přátelé, další osobností z hokejového klubu HC Olymp Praha, kteří podpořili milou zdravicí neziskovou organizaci Mezi námi o.p.s. je Muž roku 2017 Matyáš Hložek. Jak je vidět, je to nejen sympaťák, ale má také navíc srdce na správném místě

https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas