„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

Olympijský park Letná

06.02.2014

16.2 v 18:00 odehraje tým HC Olymp v Olympijském parku na Letné přátelské utkání. Rádi vás tam uvidíme.

Utkání v Kopřivnici

13.01.2014

V sobotu 11.1.2014 proběhla hokejová exhibice v Kopřivnici. Našemu týmu se podařilo remizovat 8:8, ale co nás těší především je, že během jediného zápasu se vybralo 62 000 Kč na léčbu malé Nikolky.

Fotografie ze zápasu s Rakouskem a Most

13.12.2013

Minulý víkend měl HC Olymp pěkně nabitý. V sobotu jsme se utkali s našimi přáteli z Rakouska, nad kterými se nám podařilo vyhrát 7:2 a v neděli jsme svedli nelítostný boj v Mostě, kde jsme remizovali 11:11. Fotografie z obou zápasů najdete v galerii.

Soustředění 2013 - údolí

03.12.2013

Ani letošní letní soustředění v Liberci se neobešlo bez zastávky na husy v Kryštofově údolí. Tentokrát nám ale dobrý oběd zpestřil Pavel Vik vystoupením na motorce.

Sobotní zápas v Lounech

26.11.2013

Do galerie byli přidány fotografie ze sobotního zápasu s HC SLOVAN LOUNY. Nášemu týmu se podařilo vyhrát 12:8. Bylo nám potěšením, že účast přijaly Tomáš Kucharčík, Pepa Řezníček, Jarda Nedvěd a David Volek. Zvláštní díky patří také Jirkovi Hölzelovi - že dorazil i se sádrou jako host a vydržel až do autogramiády.

Spuštěn nový web, doplněna galerie

22.11.2013

V průběhu tohoto týdne byl spuštěn nový web HC Olymp Praha. Doufáme, že se vám líbí a že zde najdete všechny informace o našem týmu. V galerii jsme doplnili fotografie z našich předcházejících utkání v Chebu, Uherském Hradišti a dalších.

Už tento víkend v sobotu 23.11.2013 v 18:00 se na vás budeme těšit na hokejové exhibici v Lounech!

P.S: Pokud jste ještě neviděli naše video ze zápasu se Spartou Praha, tak přikládáme jedno velice povedené natočené na kamery GoPro.

Turnaj v Rakousku

01.01.2012

Martinův hokejový tým osobností HC Olymp Praha zahájí rok 2012 lednovým turnajem v Rakousku a hned po té naskakuje do česko – slovenského turné se zcela novým programem lední show. Martina Dejdara, Dominika Haška, Pavla Nového, Jirku Hrdinu, Pavla Richtera, Jirku Mádla, Mirka Topolánka, Pepu Řezníčka, Davida Volka a mnoho dalších osobností tak diváci mohou spatřit v řadě českých a slovenských měst. Program skvěle doplňuje krasobruslařská show OLYMPIA USK Praha, kaskadéři, soutěž o elektroskútr… Vytěžek z jednotlivých akcí jde na DOBRÝ SKUTEK rádia Impuls.