„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

Spuštěn nový web, doplněna galerie

22.11.2013

V průběhu tohoto týdne byl spuštěn nový web HC Olymp Praha. Doufáme, že se vám líbí a že zde najdete všechny informace o našem týmu. V galerii jsme doplnili fotografie z našich předcházejících utkání v Chebu, Uherském Hradišti a dalších.

Už tento víkend v sobotu 23.11.2013 v 18:00 se na vás budeme těšit na hokejové exhibici v Lounech!

P.S: Pokud jste ještě neviděli naše video ze zápasu se Spartou Praha, tak přikládáme jedno velice povedené natočené na kamery GoPro.

Turnaj v Rakousku

01.01.2012

Martinův hokejový tým osobností HC Olymp Praha zahájí rok 2012 lednovým turnajem v Rakousku a hned po té naskakuje do česko – slovenského turné se zcela novým programem lední show. Martina Dejdara, Dominika Haška, Pavla Nového, Jirku Hrdinu, Pavla Richtera, Jirku Mádla, Mirka Topolánka, Pepu Řezníčka, Davida Volka a mnoho dalších osobností tak diváci mohou spatřit v řadě českých a slovenských měst. Program skvěle doplňuje krasobruslařská show OLYMPIA USK Praha, kaskadéři, soutěž o elektroskútr… Vytěžek z jednotlivých akcí jde na DOBRÝ SKUTEK rádia Impuls.

Zahájení nové sezóny

15.09.2011

(Praha, 14.září 2011, ČTK) Hokejový tým Martina Dejdara HC Olymp zahájil šestou sezonu letitým zvykem - tradičním pojídáním tatarského bifteku. 

Martinův tým, v němž kromě populárního herce a moderátora vystupuje plejáda známých osobností, chystá po dvou letech, kdy hrál především v zahraničí, turné po českých hokejových stadionech. Představí zároveň nový program, který zaujme nejen fanoušky hokeje, ale i příznivce skvělé zábavy. Výtěžek z celého turné půjde jako vždy na charitativní účely. 

V hokejové show týmu HC Olymp pravidelně vystupují Martin Dejdar, Pavel Nový, Aleš Valenta, Dominik Hašek, Mirek Topolánek, Pavel Richter, Jiří Hrdina, Jiří Mádl, Sagvan Tofi a řada umělců, sportovců a dalších celebrit. Součástí každé show jsou i nervy drásající vystoupení kaskadérů, show krasobruslařek, hudební vstupy nebo soutěž o elektrokola či elektroskútry Guewer.