„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

Zápas v Křenovicích

13.07.2021

Dnes jsme sice v Křenovicích s domácím týmem 7:4 prohráli, ale všichni hráči se vzdali svých honorářů a k tomu jsme vybrali přes 20 000 kč, za což děkujeme návštěvníkům této akce. Celý výtěžek byl předán na obnovu MS v Hruškách a z toho jsme měli všichni velkou radost. Děkujeme všem, kdo přispěli. Děkujeme za super akci pořadatelům

Fotbalové utkání k 90. letému výročí založení fotbalu v Křen

03.07.2021

Fotbalové utkání k 90. letému výročí založení fotbalu v Křenovicích

Mezi námi #9

13.03.2021
Ivan Hašek - bývalý český fotbalista a trenér. Do července 2011 byl předsedou ČMFS a od července do poloviny října 200 byl i trenérem české fotbalové reprezentace. Jak si tento sportovec dříve užíval své děti a jak si užívá dnes svých vnoučat? Více ve videu.
Tímto uzavíráme serii vzkazů od hráčů HC Olymp Praha - fanpage . Děkujeme za skvělou pomoc a spoluráci.  Pokud nám chcete i vy pomoc s našimi projekty, budeme rádi. https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #8

06.03.2021
MIlí přátelé, další, komu se líbí naše organizace MEZI NÁMI je člen HC OLYMP Praha Jiří Zelenka. Bývalý český hokejový útočník a držitel čtyř hokejových titulů s týmem HC Sparta Praha. Je druhým nejlepším střelcem historie tohoto klubu. V současnosti se věnuje hokejové mládeži na pražské Spartě.
Chcete stejně jako on podpořit naší organizaci? Budeme rádi. https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas
Krásný víkend

Mezi námi #7

26.02.2021

Milí přátelé, je tady pátek a máme tady již tradičně video od HC Olymp Praha - www.hcolymp.com. Dnes je tváří videa Beat Solčy. Sám o sobě říká: "Jsem vším, čím chci beat...." A kdo to je? Mladý, talentovaný, sympatický beatboxer, kterému je organizace Mezi námi blízká. Vystupuje s hokejovým týmem HC Olymp Praha při charitativnich exhibicích a lidé jsou z něj vždy nadšeni.

Mezi námi #6

19.02.2021
Milí přátelé, máme tady dalšího člena hokejového klubu HC OLYMP Praha www.hcolymp.com, jehož jméno známe všichni napříč generacemi. Mladí, stáří, kluci i holky. Kdo by neznal Dominika Haška?  Sportovec tělem i duší a vždy s úsměvem na tváři. Většina z nás zná Dominika Haška jako hokejového brankáře, olympijského vítěze a člena hokejové síně slávy.? Možná ale málokdo z vás ví, že je Dominik velmi vášnivým myslivcem a má také vlastní řadu nealkoholickych nápojů pod názvem Smarty. 
Dominik rád pomáhá, podporuje a my jsme rádi, že i mezigenerační programy naší organizace se mu líbí.
Chcete také pomáhat a být tak trochu součástí Mezi námi?  Klikněte na odkaz https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #5

12.02.2021
Dnešní další osobou se srdcem na pravém místě je Michal Beran. 
Děkujeme celému týmu
HC Olymp Praha - fanpage
za podporu a pomoc naší neziskové organizaci. Chcete pomoc i vy v realizaci mezigeneračních programů? Čemu pomůžete? Zajištění aktivit pro propojení dětí a seniorů, projekty pro aktivizaci seniorů a vytvoření zážitků napříč generací.  Podpořte nás na  https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas