„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

MEMORIAL STRÝČKA JEDLIČKY

04.09.2017

 

V sobotu 2.9. se konal již 19.ročník vzpomínkového tenisového turnaje MEMORIÁL STRÝČKA JEDLIČKY 2017, nově s účastí zástupců HC OLYMP PRAHA z.s.  Celou akci moderoval Petr Vichnar a náš tým přijeli reprezentovat MARTIN DEJDAR, ALEŠ VALENTA,PAVEL NOVÝ, MILOŠ KNOR, JAROSLAV NEDVĚD. Hry se zúčastnili také Petr Čermák, Richard Tuháček a Vašek Eiselt.
Kromě přátelské,  pohodové  atmosféry a příjemně strávené soboty se  také předaly  dva charitativní šeky - 20.000 Kč Jedličkovo ústavu a 15.000Kč Ortopedickému oddělení FN Motol. Rozhodně jsme se s pořádající firmou I.S.C. Sports neviděli naposledy a rádi se zúčastníme příští rok znovu. A kolik medailí naši kluci vybojovali?

 

medailové umístění našich hráčů ve čtyřhře:

 

1. MÍSTO ALEŠ VALENTA + TOMÁŠ  FLEKAL
2 .MÍSTO  VÁCLAV EISELT + MARTIN PÁRAL
3. MÍSTO  MARTIN DEJDAR +  JAROSLAV NEDVĚD
4. MÍSTO RICHARD TUHÁČEK + PETR  CHÁBA
Aleš Valenta

Pomáháme fotbalem - 4. místo

08.06.2017

Na akci Pomáháme fotbalem jsme se umístili na krásném bramborovém místě. Mrkněte na reportáž https://www.facebook.com/hcolymp/videos/1512476535493168/

Pomáháme fotbalem

01.06.2017

3.6. se HC Olymp Praha zůčastní charitativní akce v Harrachově: Pomáháme fotbalem

Přispíváme na hřiště v Malém Tibetu

27.04.2017

Na hřiště v Malém Tibetu přispíváme nejen jako tým, ale i členové.

Mirek Topolánek  - člen HC OLYMP PRAHA z.s. přispěl darem na jedno hokejové vybavení.

Brontosauři v Himalájích

A jak jsme slíbili

17.04.2017

A jak jsme slíbili, tak plníme. O víkendu jsme v rámci akce Český hokej pro tibetské děti vybrali
8437,-Kč. Pojďte s námi do toho a také přispějte.

HC Olymp Praha podporuje: Český hokej pro Tibetské děti

11.04.2017

Sbírka:  Český hokej pro Tibetské děti je 5. letý projekt, který má v postupných fázích zajistit první hokejový stadion a pravidelnou výuku hokeje v Malém Tibetu.

Martin Dejdar: "S hokejovým týmem HC Olymp bavíme diváky exhibičními zápasy. Jedním z našich snů je zahrát si přátelský zápas v Malém Tibetu, a proto projekt podpoříme výdělkem z podzimního zápasu."

Přečtě te si o co o projektu píše jeho autor Jiří Sázel.

Projekt můžete podpořit i vy na adrese http://www.brontosaurivhimalajich.cz/sbirka-cesky-hokej-pro-tibetske-deti a to i přímo na vámi vybrané vybavení.

Zápas v Kroměříži

03.04.2017

Hned na apríla jsme se utkali v Kroměříži s výsledkem 8:7 pro HC Olymp!