„Lepší vyhrát, než prohrát!”

Partneři našeho týmu

Hokejové vybavení CCM, Reebok. Hokejky, brusle, chrániče. Hokejové vybavení CCM, Reebok. Hokejky, brusle, chrániče.
Teamline s.r.o., vyhradni dovozce obleceni firmy JAKO Teamline s.r.o., vyhradni dovozce obleceni firmy JAKO
Parfém podle Martina Dejdara.
Parfém můžete zakoupit  v parfumeriích FANN - stačí kliknout na logo. Parfém podle Martina Dejdara. Parfém můžete zakoupit v parfumeriích FANN - stačí kliknout na logo.
Umbrella Coach & Buses poskytuje prvotřídní služby v oblasti autobusové dopravy po celé Evropě. Umbrella Coach & Buses poskytuje prvotřídní služby v oblasti autobusové dopravy po celé Evropě.
Již sedmnáctým rokem pomáhá Nadační fond Kapka naděje nemocným dětem. Již sedmnáctým rokem pomáhá Nadační fond Kapka naděje nemocným dětem.
V tomto hotelu jsou naši hráči ubytováni každým rokem v době soustředění, které probíhá v Liberci  od založení klubu. V tomto hotelu jsou naši hráči ubytováni každým rokem v době soustředění, které probíhá v Liberci od založení klubu.
Společnost Com-Sys TRADE spol. s.r.o. úspěšně operuje na českém trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1990. Je zaměřena na komplexní dodávky v tomto oboru, tedy analýzu, návrh, realizaci a servis projektů provozní, Společnost Com-Sys TRADE spol. s.r.o. úspěšně operuje na českém trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1990. Je zaměřena na komplexní dodávky v tomto oboru, tedy analýzu, návrh, realizaci a servis projektů provozní,
FERATT - pánská nadčasová móda FERATT - pánská nadčasová móda
AREÁL LEDOVÝCH SPORTŮ (ALS), ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 AREÁL LEDOVÝCH SPORTŮ (ALS), ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
GREEN SPACE s.r.o. GREEN SPACE s.r.o.

Všem partnerům děkujeme za podporu.