„Lepší vyhrát, než prohrát!”

O týmu HC Olymp Praha

Vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, který se v roce 2006 objevil na televizních obrazovkách. Titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show. Tato myšlenka je velmi dobrá nejen pro propagaci ledního hokeje, ale také pro propagaci našeho soupeře – tedy Vás. Stačí sestavit mužstvo ze staré gardy, zástupců města, významných občanů, podnikatelů, sponzorů...

A jdeme na to! Co Vás čeká?
Kompaktní zábavný pořad na ledě, kde se nejedná pouze o amatérské hokejové utkání, nýbrž o zábavu se vším všudy. Umění ledního hokeje, pěvecká vystoupení, ale také legrační herecké dovednosti osobností našeho týmu, urputné boje u mantinelu mnohdy končící legračními šarvátkami, dokonce i o hromadné bitky není nouze… Parta profesionálních kaskadérů, vynikající čeští krasobruslaři, stepařky, soutěže pro diváky, mnoho cen a propagačních předmětů… Do show je možné samozřejmě zařadit jakékoliv programové prvky z vlastních regionálních sportovně-kulturních oblastí jakou jsou např.: ve třetinách utkání – hokejová hra místních mládežnických družstev, zakomponování a prezentace vlastního krasobruslařského oddílu a jiné sportovní popř. kulturní aktivity. Pokud právě neoplýváte hokejovým uměním, nevadí, my jsme kluci šikovní a dokážeme do brány trefit i fotbalový míč, pár košů jsme už také zavěsili, tenisová raketa nám z ruky nevypadne a golfovou holí si taky neublížíme, aspoň většinou… Takže hokejisté, fotbalisté, basketbalisté, golfisté, volleybalisté, tenisté, florbalisté … prostě sportovci všeho druhu i kvalit, utkejte se s námi! Rovněž můžeme své síly nasadit i na sportovních dnech.

Důležitou informací jistě je skutečnost, že po dohodě s pořadatelem přispíváme na dobročinné účely. Naším cílem totiž je, abychom spojili příjemné s užitečným.

 

Tým HC Olymp

 

Haku pokřik OLYMPU:
Lalalalalalalala naší Anči, pokrývači, čáryněbogaj!