„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

Mezi námi #6

19.02.2021
Milí přátelé, máme tady dalšího člena hokejového klubu HC OLYMP Praha www.hcolymp.com, jehož jméno známe všichni napříč generacemi. Mladí, stáří, kluci i holky. Kdo by neznal Dominika Haška?  Sportovec tělem i duší a vždy s úsměvem na tváři. Většina z nás zná Dominika Haška jako hokejového brankáře, olympijského vítěze a člena hokejové síně slávy.? Možná ale málokdo z vás ví, že je Dominik velmi vášnivým myslivcem a má také vlastní řadu nealkoholickych nápojů pod názvem Smarty. 
Dominik rád pomáhá, podporuje a my jsme rádi, že i mezigenerační programy naší organizace se mu líbí.
Chcete také pomáhat a být tak trochu součástí Mezi námi?  Klikněte na odkaz https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #5

12.02.2021
Dnešní další osobou se srdcem na pravém místě je Michal Beran. 
Děkujeme celému týmu
HC Olymp Praha - fanpage
za podporu a pomoc naší neziskové organizaci. Chcete pomoc i vy v realizaci mezigeneračních programů? Čemu pomůžete? Zajištění aktivit pro propojení dětí a seniorů, projekty pro aktivizaci seniorů a vytvoření zážitků napříč generací.  Podpořte nás na  https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #4

05.02.2021

Další pátek a další úžasný člověk z týmu HC Olymp Praha - fanpage. Kdo dnes řekne něco o naši mezigenerační organizaci a rozhodl se pomáhat? Herce Pavla Nečase asi nemusíme představovat, je to především divadelní herec, ale i televizním divákům se vryl do paměti jako třeba barman Vráťa z Ulice či dalšími výraznými rolemi v seriálech Vinaři či Okresní přebor. Velmi rád hraje také golf a srdce má jak jinak než na správném místě. Přesvědčte se.

Kdo by chtěl také pomoci naší organizaci Mezi námi, tak budeme rádi. Děkujeme!

https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #3

01.02.2021

Milí přátelé, další osobností z hokejového klubu HC Olymp Praha, kteří podpořili milou zdravicí neziskovou organizaci Mezi námi o.p.s. je Muž roku 2017 Matyáš Hložek. Jak je vidět, je to nejen sympaťák, ale má také navíc srdce na správném místě

https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Mezi námi #2

22.01.2021

Milí přátelé, máme tady další videozdravici od člena hokejového týmu HC OLYMP Praha z.s. , který má srdce na správném místě. Osobností pro dnešek je bývalý český fotbalový útočník a reprezentant České republiky - Horst Siegl, který má navíc srdce na správném místě.

Organizace MEZI NÁMI si váží každé podpory v jakékoliv podobě a proto klubu HC OLYMP Praha patří velké díky.

Pokud chcete i Vy podpořit organizaci, která se prostřednictvím mezigeneračního programu stará o to, aby si rozuměli ti nejstarší s těmi nejmladšími, čili naši senioři s našimi dětmi, klikněte na tento odkaz:

https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Díky moc všem a krásný den Díky moc všem a krásný den.

Mezi námi #1

19.01.2021

Milí přátelé, když se propojují nejstarší a nejmladší generace, dějí se zázraky. Známé osobnosti hokejového týmu HC Olymp Praha to vědí a proto nahrály zdravice, kterými vyjádřily podporu činnosti této organizace. Každý týden se s vámi o jednu tuto zdravici podělím. První je od našeho zakladatele a kapitána Martina Dejdara.

HC Olymp Praha patří velké díky za podporu !

Přispět můžete této organzaci i vy: https://www.mezi-nami.cz/podporte-nas

Akce Ostrov - ZRUŠENO

25.09.2020

Vzhledem k situaci která nastala je bohužel akce 10.10 ZRUŠENA a přesunuta na příští rok.Datum náhradního termínu je v jednání. Děkujeme za pochopení tým HC Olymp Praha