„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

80. výročí ledního hokeje v Hruškách

03.02.2019

U příležitosti 80. výročí trvání ledního hokeje v Hruškách se v sobotu 26. ledna 2019 utkali hráči HC Olymp Praha s týmem složeným z bývalích hráčů za Hrušky.

CHARITATIVNÍ HOKEJOVÁ SHOW - KARLOVY VARY

23.01.2019

19.1. 2019 se náš tým zúčastnil hokejové exhibice v Karlových Varech. Tentokrát  byla tato hokejová show  s příběhem 10ti letého Honzíka Jakeše, dovolte nám se o jeho příběh s Vámi podělit.

Zhruba před rokem se objevil na fcb článek o hráčích mládežnického hokejového klubu ze Znojma, kteří se dozvěděli od svého fotografa, že na druhé straně republiky onemocněl stejně starý kluk, také hokejista, leukémií. Vybrali v šatně mezi sebou cca 600kč a předali ty peníze fotografovi, ať je Honzíkovi předá.Fotografa tento čin tak nadchnul, že o tom napsal  článek na fcb.Na základě tohoto článku se domluvili hráči Akademie KV ARÉNY, že uspořádají přátelské utkání a pokusí se Honzíkovi na jeho léčbu vybrat taky nějaké peníze.Zapojili vedení KV Arény, která poskytla pronájem ledové plochy zdarma a ušetřené peníze byly opět použity pro Honzíka.Hráči extraligového týmu HC ENERGIE také přispěli finanční částkou a podepsaným dresem pro Honzíka.Do kabiny a u vchodu haly byla umístěna kasička, do které mohli přispívat hráči nebo návštěvníci jakoukoliv částkou. Veškeré vybrané peníze putovali přímo na účet maminky Honzíka.Strhla se velká fcb lavina a spoustu týmů přispělo také … vybralo se přibližně 30 tisíc korun.Zprávy a povzbudivé vzkazy od lidí a týmů, kteří pomáhali Honzíkovi byli velmi významným a silným faktorem v tomto příběhu. Honzík nemoc zvládl a dnes je z něj opět zdravý kluk.

Zápas dopadl: 13.13

2000 návštěvníků

PRO KAPKU NADĚJE VYBRÁNO 17 900 Kč.

Karlovy Vary 19.1.2019

13.01.2019

Zápas v Karlových Varech se blíží!

Otevřen E-Shop a zápas ve Varech

19.11.2018

Pro naše fanoušky jsme nově otevřeli E-Shop na webu merchator.cz.

E-Shop HC Olymp

19.1.2018 v15:00 nás můžete potkat v Karlových Varech v Realistic aréně!

Video upoutávka:

Vimperk - Hokejisté pomohli charitativní darem

28.09.2018

Při našem exhibičním zápasu ve Vimperku, se nám společne podařilo vybrat pro charitativní účely 62 790 Kč.

Více o zápase si můžete přečíst v článku:

https://prachaticky.denik.cz/hokej_region/hokejiste-pomohli-charitativnim-darem-20180925.html

Kapka Naděje a ALS, naši noví partneři

27.09.2018

Našim novým partnerem se stal AREÁL LEDOVÝCH SPORTŮ (ALS), ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 - Chodov, se kterým jsme podepsali memorandum o spolupráci.

Dále jsme se stali partnery nadačního fondu Kapka Naděje.

Kapka Naděje

Charitativní zápas ve Vimperku

06.09.2018

Charitativní hokejový zápas proti HC Vimperk se pomalu blíží. Přijďte si zafandit! Vybrané vstupné bude použito na charitativní účely.