„Lepší vyhrát, než prohrát!”

HC Olymp - Hokejový tým hvězd

Tým HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Novinky

GOLF S NADĚJÍ vybral pro Nadační fond Kapku naděje 520.000 K

23.08.2018

21. 8. 2018 hokejový tým hvězd HC Olymp Praha uspořádal společně s Karlštejn golf resortem velkolepou akci s názvem GOLF S NADĚJÍ. Finanční výtěžek z golfového turnaje a dražby exkluzivních předmětů, přinesl pro Nadační fond Kapku naděje 520.000 Kč. Na akci dorazil i Jaromír Jágr a mnoho dalších sportovních hvězd.

„Byl jsem moc mile překvapen, že pro mě Martin Dejdar a jeho tým z HC Olympu připravili tak hezké překvapení. Opravdu jsem to nečekal a děkuji jim za to," řekl Jaromír Jágr, kterému byla na golfovém turnaji připravena pocta za to, jak celý život excelentně reprezentuje Českou republiku.

Do dražby, která byla v rámci akce GOLF S NADĚJÍ, sám Jágr věnoval svou vlastní hokejku i dres. Ten se dokonce vydražil za nejvyšší částku, a to 50.000 Kč. Taková částka padla za podepsaný hokejový dres Jaromíra Jágra," pochvaloval si herec Martin Dejdar, který celou akci vymyslel ve spojitosti se svou manželkou Danielou Dejdarovou.

„Bylo to v propojení s mou ženou, která začala pracovat pro Kapku naděje. Přemýšleli jsme, jak uctít nejen datum 21. 8., ale i Jaromíra Jágra, který na drese nosí číslo 68," dodal Dejdar. Jágr se s číslem 68 na ledě objevil v roce 1990. Jako malý oblékal dres číslo 4, pak na Kladně si vzal číslo 15 a při prvním startu na MS oblékl číslo 22. Po listopadové revoluci měl na helmě nalepené číslo 68. „68 je se mnou spojená spíše s pražským jarem, když ruská vojska vtrhla do Československa a okupovala ho. Volba tohoto čísla na mém dresu, bylo vyjádřením odporu proti komunistům. Navíc politicky stíháni byli oba dědové, které pak zavřeli a v tomto roce mi zemřel dědeček," řekl další důvody volby číslovky 68.

Na jeho poctu dal herec Martin Dejdar celou hlavní budovu vyzdobit dresy a dokonce jeho podobiznu i s tanky nechal zvěčnit na velkoformátový obraz. „Moc mě to všechno tady dojalo. Vážím si toho," dodal na závěr Jaromír Jágr, který si obraz pověsí rád doma.

Na Golfovém hřišti na Karlštejně se pak sice Jaromíra Jágra s golfovou holý neproháněl, jelikož spěchal na zápas do Kladna, přesto se to na zeleném trávníku hemžilo nejednou slavnou hokejovou či fotbalovou tváří, jako je Jiří Hrdina, Dominik Hašek, David Pastrňák, Jaroslav Špaček, Martin Straka, Milan Tichý, Jakub Vrána, zpěvák Sagvan Tofi a mnoho dalších. Golfový turnaj, který začínal jako Kanon start, nakonec vyhrál ve velké konkurenci Horst Siegl, Petr Kouba, Vladimír Šmicer a Milan Velek.

Dalšími hvězdami, které se do charitativní akce zapojili a tím i přispěli na Kapku Naděje, byli hudebník Ondřej Soukup, zpěvačka Lucia Šoralová, bavič Milan Knor, herec David Suchařípa, herec Pavel Nečas, producent Kryštof Mucha a mnoho dalších.

GOLF S NADĚJÍ

22.08.2018

21.8 náš tým HC Olymp Praha organizoval charitativní golfový turnaj. Šlo o budoucnost dětí, které potřebují naši pomoc, ale také o minulost, na kterou by někteří rádi zapomněli. Mottem akce tedy bylo datum 21.8.1968. A trochu jsme si pohráli s tou 68 - viz galerie.

Friends Fest

13.08.2018

V sobotu (11.8.) se Martin Dejdar vypravil s nasim Fordem  na Friends Fest do Pardubic. Den plny Ameriky !!!

Týmový Ford

22.07.2018

Náš týmový Ford ukončil cestu po italských jezerech.

Běh Pro Kuře

29.05.2018

26.5. v sobotu se na Vypichu na Praze 6 konala charitativní akce Běh Pro Kuře. Výtěžek z této akce šel na podporu ohroženým a znevýhodněným dětem. Za náš tým se zúčastnili Eva Tuháčková, Katka Tuháčková a Petr Svoboda. Bylo to skvělý a příští rok rádi podpoříme znovu. Přidejte se k nám a udělejte něco pro dobrou věc.

Zápas v neděli

01.03.2018

POZOR - již tuto neděli 4.3. 2018 podpoří náš tým HC OLYMP Praha z.s. další charitativní akci - tentokrát ve prospěch dětského oddělení traumatologie a chirurgie Brněnské nemocnice. Výtěžek ze vstupného ( 300Kč)  na tuto akci právě poputuje přesně tam.

Akce se koná v hokejové hale - Úvoz 1012/55a a turnaje se zúčastní 8 špičkových gastro týmů z celé republiky.

Na své si přijdou naši příznivci v 15h, kdy začíná finále tohoto turnaje - ALL STARS GASTRO proti našemu týmu.

 

Sestava HC OLYMP PRAHA :

MARTIN DEJDAR 

PAVEL VACEK 

MICHAEL BERAN 

LADISLAV LICEK 

MICHAL ZAPLETAL 

RADEK PLÝHAL

JAN PRAVDA 

MATYÁŠ HLOŽEK

PETER PUCHER 

JOZEF REGEC 

 

KAREL FRÝD  - golman

 

KUSTOD: PETR BÍLEK 

 

Turnaj moderuje: Tomáš Matonoha

host: Zdeněk Pohlreich

 

Přijeďte zafandit a podpořit dobrou věc!

Český hokej pro Tibetské děti - výuka hokeje Leden 2018

14.02.2018

V dubnu jsme psali o naší podpoře hokeje v Tibetu. No a máme tu první výsledky. Děti absolvovali první tréning.